Dalszy ciąg rekrutacji

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji w dniu 31 marca podane zostaną do wiadomości listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do Przedszkola Mała Akademia.

Informację można uzyskać:

• telefonicznie nr tel. do przedszkola 530 160 661, w godz. 8.00 – 16.00.

Przypominamy, że w dniach od 1 do 3 kwietnia rodzice kandydatów zakwalifikowanych do przedszkola mają obowiązek złożenia pisemnego potwierdzenia woli rodziców zapisu dziecka do przedszkola, do którego dziecko zostało zakwalifikowane. (link do dokumentu).

Można zrobić to drogą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

• ul. Warszawska 39,
    05-820 Piastów